Новини про м'ясо

Трофімцева: “Дрібні виробники м’яса мають всі шанси підкорити ринок ЄС”

На думку Ольги Трофімцевої, заступниці міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції, вітчизняні виробники продукції тваринництва мають високий потенціал для подальшого виходу на європейський ринок.

“Продукцію тваринництва – м’ясо, у тому числі – м’ясо птиці, на ринок ЄС постачають сім українських компаній. Ще чотири – займаються експортом яєць і яєчних продуктів. Крім того, є понад 20 компаній які постачають рибу і рибну продукцію до Європи”, – цитує пані Трофімцеву УНН.

Експортери м’яса та інших продуктів тваринництва – переважно великі підприємства. Але заступниця міністра аграрної політики зазначає, що в країнах Євросоюзу є великий попит на нішеву продукцію, виробництвом якої переважно займаються малі та середні підприємства. Наприклад, європейські споживачі цінують індичатину, м’ясо перепілок та ін.

Ольга Трофімцева визнає, що великим компаніям дещо простіше вийти на міжнародний ринок, оскільки вони володіють значно більшим об’ємом ресурсів. Утім такі підприємства “прокладають шлях”, тобто слугують прикладом для крафтових виробників.

Пані Трофімцева зазначила, що для розвитку експортної діяльності малим українським підприємствам слід попрацювати над налагодженням регулярного постачання продукції.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button