Новини про м'ясо

Торгові війни виробників м’яса птиці в Африці

Кенійські виробники птиці просять уряд заборонити імпорт дешевої курятини з Уганди. Уганда відновила експорт птиці на кенійському ринку минулого року після дворічної заборони. В обмін Кенія отримала право на експорт яловичини в Уганду.

У петиції Асоціації птахівників Кенії фермери попросили чиновників обмежити або заборонити ввезення дешевої птиці з сусідньої країни.

“Цим ми закликаємо уряд звернути увагу на становище кенійських фермерів, службовців та економіку в цілому, обмеживши імпорт курятини з Уганди, оскільки постачання дешевого м’яса птиці призведе до дестабілізації галузі”, – пише пан Хамфрі Мбугуа, голова Кенійської асоціації птахівників. Він заявив, що птиця з Уганди продається на внутрішньому ринку за цінами, на 10% нижчими за ту, що виробляється в Кенії.

За даними Бюро статистики Уганди, у період між 2014 та 2018 роками виробнича потужність птахівництва Уганди склала 42,9 млн. голів. Втрата доступу до ринку Кенії може призвести до заборони імпорту кенійської яловичини з Уганди.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button