Новини про м'ясо

Топ-5 світових експортерів яловичини у 2019 році

Кілька років поспіль Бразилія є світовим лідером з експорту яловичини. За прогнозами Департаменту сільського господарства США, цього року південноамериканська країна наростить обсяги закордонних продажів і утримає першість на глобальному ринку.

Якщо в 2017 році експорт м’яса великої рогатої худоби Бразилії склав 1,9 млн тонн, то, за попередніми даними, в 2019 році він складе 2,2 млн. тонн. На другому місці в списку найбільших постачальників яловичини на глобальному ринку – Індія. Хоча в цій країні показники споживання м’яса на душу населення одні з найнижчих у світі, Індія не втрачає позиції одного з лідерів закордонних продажів яловичини. Утім, за останні роки обсяги еrспорту дещо знизились – з 1,8 млн тонн у 2017 році до 1,6 млн тонн у 2019.

Також до п’ятірки світових лідерів продажу м’яса ВРХ ввійшли Австралія (3 місце, 1,5 млн тонн яловичини в 2019 році), США (1,5 млн тонн), Нова Зеландія (0,6 млн тонн). Крім цього, великими гравцями на глобальному ринку є Аргентина, Канада, Уругвай, Парагвай, Мексика та ЄС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button