Новини про м'ясо

Тарас Качка: Україна відновила експорт курятини до Євросоюзу

На початку року в Україні повідомлялося про спалахи високопатогенного пташиного грипу в особистих селянських господарствах. Через це Європейський Союз обмежив імпорт м’яса птиці з України. Утім, цього тижня стало відомо, що експорт української курятини відновлено.

“Під час зимових місяців в Україні трапилося кілька випадків високопатогенного грипу птиці. На період зонування цих випадків експорт був зупинений. Лише кілька тижнів і експорт відновлено. І це ознака нормальної, якісної і дружньої взаємодії між Україною і ЄС, яке забезпечує Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і Держпродспоживслужба”, – зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка.

У компанії МХП віддали належне зусиллям уряду щодо відновлення торгівлі з ЄС.

“МХП, другий за обсягами виробник курятини в Європі, вітає зусилля Уряду, що дозволили повністю відновити експорт продукції до країн ЄС. Для нас, великого національного бізнесу, це надважливо — відчувати підтримку з боку органів державної влади, а також бачити продуктивний діалог між Україною та ЄС”, – йдеться на сторінці компанії у Facebook.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button