Новини про м'ясо

Таїланд нарощує експорт свинини через побоювання щодо АЧС

Африканську чуму свиней виявили у М’янмі, що межує з північною провінцією Таїланду Чіанг Рай. Влада країни вживає заходів задля запобігання поширення АЧС на територію Таїланду. Зокрема, вже обмежили переміщення свиней у 18 із 77 провінцій. Таїланд все ще зберігає свій статус країни, вільної від АЧС, але ризик потрапляння захворювання в країну вважається високим.

У серпні М’янма повідомила Всесвітню організацію охорони здоров’я тварин (МЕБ), що зразки біоматеріалу мертвих свиней, знайдені в штаті Тахілейк, містять вірус АЧС. Цей випадок спонукав Таїланд посилити заходи біобезпеки, оскільки мертвих свиней з міста було виявлено скинутих у приток річки Меконг, що проходить через Чіанг Рай. Як наслідок, влада Таїланду оголосила провінцію Чіанг Рай зоною підвищеного ризику та обмежила переміщення свиней та м’яса у регіоні. Варто зазначити, що неподалік від кордону розташоване велике свинарське господарство, де утримують 10% національного поголів’я.

Статус Таїланду, як країни, вільної від АЧС, допоміг виробникам збільшити експорт свинини до Гонконгу. Таїландська асоціація свинарів заявила, що в перші півроку Таїланд відправив на острів 895 тонн свинини. Асоціація підрахувала, що цього року Таїланд поставить 2500 тонн свинини до Гонконгу. Зараз виробники нарощують поставки, оскільки у разі виявлення АЧС у країні виникнуть проблеми з експортом.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button