Новини про м'ясо

Свинини на 500 млн доларів закупить В’єтнам в США

В’єтнамський торговий альянс, група ритейлерів і виробників з азіатської країни, підписала угоди про придбання американської свинини на суму до 500 мільйонів доларів США.

Smithfield та інші північноамериканські виробники свинини матимуть доступ до в’єтнамського ринку у найближчі три роки. Меморандум про взаєморозуміння під назвою “US-Vietnam Pork Consortium” був підписаний разом із Smithfield Foods та іншими виробниками під час віртуального заходу Індо-Тихоокеанського бізнес-форуму. Відповідно до угоди, В’єтнамський торговий альянс протягом наступних трьох років придбає американської 500 мільйонів доларів.

На свинину припадає три чверті загального споживання м’яса у В’єтнамі, країні з населенням 96 млн осіб. З лютого минулого року В’єтнам бореться з численними спалахами африканською чумою свине, які знищили майже 20% національного поголів’я цих тварин. Крім того, через повені у В’єтнамі цього року загинуло 700 тис. голів свиней. Станом на кінець вересня загальна кількість цих сільськогосподарських тварин по всій країні становила близько 25,5 мільйонів, що еквівалентно 82% поголів’я 2018 року, коли АЧС ще не проникла на територію В’єтнаму.

Наразі країна відновлює поголів’я свиней, у травні уряд повідомив про придбання 20 тис. свиноматок з Таїланду.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button