Новини про м'ясо

Свинину в “халяльні” продукти додавали в Росії

Сертифікат “Халяль” отримують продукти, рекомендовані до вживання мусульманам – такі, що відповідають їх релігійним потребам. Утім не завжди наявність сертифікату вказує на відповідність продукту стандартам. Так, один з російських виробників додавав у курячі пельмені свинину. Частки іншого виду м’яса в продукті виявила перевірка.

“Свердловський Россільгоспнагляд знайшов в складі пельменів з м’ясом птиці “Пельмені “Московські” халяль” ДНК свині. Виробника товару (“Равіс-птахофабрика Сосновська” з Челябінської області) чекає штраф на суму від 100 до 300 тис. рублів. Крім цього, можливе припинення дії декларації про відповідність технічним регламентам Митного союзу”, – повідомляє видання Meatinfo.ru.

Згідно з останніми прогнозами, до 2030 року кількість мусульманського населення сягне 3 млрд осіб – це на 70% більше, ніж зараз. Бізнес уже почав реагувати на таку зміну в структурі споживачів. Згідно зі звітом Ісламського центру економічного розвитку в Дубаї State of the Global Islamic Economy Report, світовий ринок мусульманських послуг (крім фінансів) та харчових продуктів з маркуванням халяль до 2023 року досягне позначки 3 трлн доларів США. Обсяг ринку лише продуктів досягне 1,9 трлн доларів, що на 6,1% більше, ніж зараз.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button