Новини про м'ясо

Світовим лідером з експорту свинини став ЄС

За підсумками минулого року Європейський Союз став основним світовим експортером свинини, зайнявши 41% глобального ринку. 10 років тому частка ЄС на світовому ринку складала лише 20%.

Торговельні війни між Сполученими Штатами та Мексикою і Канадою, а також напруженість щодо Китаю заблокували шанс американської свинини збільшити свою частку на світовому ринку, і вона склала 33%, повідомляє Рада виробників свинини Канади.

Навіть Канада, один з важливих постачальників свинини на китайський ринок, не достатньо наростила продажі в новому геополітичному кліматі, створеному адміністрацією Трампа. Майже пів року імпорт канадської свинини в Китай був заборонений, а на початку 2020 року жодних ознак полегшення для галузі не було.

У 2010 році Канада поставила 20% світового експорту свинини. У 2019 році ця частка знизилася до лише 15%. Минулого року канадські виробники свиней зазнали втрат у розмірі 5,46 долара за свиню.

Тим часом, виробники свинини в ЄС очікують ще одного вдалого року завдяки великому обсягу експорту до Китаю, оскільки, як очікується, дефіцит свинячого м’яса в азійській країні сягне майже 5 мільйонів тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button