Новини про м'ясо

Світовий ринок свинини: прогноз на 2020 рік

Днями Rabobank опублікував прогноз щодо розвитку глобального ринку свинини протягом 2020 року. Зростання впливу захворювань на галузь продовжує кидати виклик світовому ринку і залишатиметься головним фактором зміни ситуації щодо торгівлі м’ясом у 2020 році.

Африканська чума свиней продовжить поширюватися в Китаї, хоча темпи уповільняться. Влада заохочує відновлення та розширення виробництва, яке зараз проводять великі компанії з кращою біозахищеністю та сучасними можливостями. Оскільки відновлення в основному досягається за рахунок великих компаній, очікується подальше скорочення місцевого виробництва в 2020 році, що зменшить загальне виробництво свинини. Це говорить про те, що імпорт в 2020 році зросте.

Після незначного зниження в 2019 році очікується, що у 2020 році виробництво свинини в ЄС зросте приблизно на 1%. Це обумовлено високими цінами та високим експортним попитом. Однак невизначеності, такі як Брекзит та ризики щодо АЧС, вплинуть на виробництво та торгівлю.

Очікується, що в США виробництво свинини в 2020 році збільшиться на 3,2%. Цьому сприятиме невелике зростання племінного поголів’я та підвищення продуктивності. Завдяки відкриттю ринків Китаю та Японії експорт помітно зросте. Однак дефіцит робочої сили залишається ключовим обмеженням для розширення галузі.

Попит на бразильську свинину зростатиме як у світі, так і на внутрішньому ринку країни. Очікується, що витрати на корм залишаться розумними, а рівень цін на м’ясо буде високим.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button