Новини про м'ясо

Світовий лідер з продажів ВРХ нарощує експорт

Індонезія залишається основним ринком для експорту великої рогатої худоби, навіть незважаючи на те, що попит з боку В’єтнаму і Китаю зростає.

За перші чотири місяці року продажі світового лідера з експорту ВРХ, Австралії, збільшились на 14% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Основним покупцем австралійської худоби залишається Індонезія.

“Перевезення великої рогатої худоби до Індонезії за чотири місяці склало 181 тис. голів, що на 23% більше, ніж за такий же період попереднього року. Цьому сприяли стабілізація цін та постачання корму для ВРХ”, – заявили в профільній австралійській асоціації Meat and Livestock Australia.

Тим не менш, австралійські експортери худоби найближчим часом зіткнуться з потужною конкуренцією з боку Індії, яка експортує буйволів за більш доступними цінами.

У той же час, відповідно до аналізу Meat and Livestock Australia, експорт до В’єтнаму та Китаю збільшився на 8% і 41% відповідно. Таким чином до В’єтнаму експортували 64 тис. голів, а до Китаю – 39 тис. голів.

Хоча в КНР прогнозується дефіцит м’яса, експортери великої рогатої худоби стикаються з численними перешкодами, такими як податок на додану вартість на імпортну худобу, 14-денний термін обробки перед забоєм ВРХ та регіональні обмеження на постачання великої рогатої худоби з зони поширення хвороби блютанга.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button