Новини про м'ясо

Світовий лідер з експорту птиці здає позиції

Бразилія є світовим лідером з експорту курятини. Утім, початок року виявився невдалим для виробників. У січні та лютому закордонні продажі птиці з країни зменшились до 640,4 тис. тонн, що на 4,7% менше, ніж за два перші місяці 2020 року (672,7 тис. тонн) у 2021. Ці показники включають свіже та заморожене куряче м’ясо.

За даними Бразильської асоціації тваринництва (ABPA), у вартісному еквіваленті експорт склав 956,1 млн. доларів США, що на 11,7% менше, ніж за той же період минулого року.

Варто зазначити, що зменшення закордонних продажів було помітно у січні. У лютому ж обсяги експорту навіть зросли (+0,1%, порівняно з лютим 2020 року). Попри збільшення продажів, вартість експорту минулого місяця зменшилась на 5,8%.

Утім не на всіх ринках ситуація виглядає песимістично.

“Показники експорту на традиційні ринки Близького Сходу та Європи виглядають добре і свідчать про позитивні темпи міжнародних продажів у березні”, – заявив президент ABPA Рікардо Сантін.

Головною подією минулого місяця стало зростання продажів у Саудівську Аравію. У лютому країна збільшила імпорт бразильської птиці на 19,5%, до 43,8 тис. тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button