Новини про м'ясо

США збільшує експорт свинини та яловичини до Китаю

Протягом найближчих тижнів очікується пожвавлення експорту американської яловичини до Китаю. Служба безпеки та інспекції харчових продуктів USDA оновила свій експортний асортимент для КНР, щоб відобразити розширений доступ для американської яловичини та свинини. Ці зміни були одними із положень, які обговорювались у торговельній угоді США та Китай “Фаза перша”.

“Американська свинина та яловичина все ще стикаються з додатковими тарифами в Китаї, але процес їх зниження, розпочатий урядом КНР на початку цього місяця, забезпечує певний рівень полегшення для експортерів з США”, – заявив Ден Халстром, президент і генеральний директор Федерації експорту м’яса США.

Раніше цього місяця в інтерв’ю для EuroMeat News Джо Шуеле, віце-президент Федерації експорту м’яса США (USMEF), заявив: “Дані про експорт США передбачають, що обсяги продажів зростатимуть швидкими темпами, поставки свинини в середньому становлять 43 000 тонн на кожну тиждень, а яловичини – в середньому 17 300 тонн. Звичайно, були випадки, коли переміщення вантажів сповільнювалося, особливо через пропускну здатність портів в Китай під час апогею спалаху COVID-19 в Ухані. Але висока перевантаженість портів в Китаї здається позаду, деякі порти в регіоні вже повідомляють про нормалізацію вантажопотоку”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button