Новини про м'ясо

США встановить додаткові мита на імпорт м’яса з ЄС

США мають намір встановити тарифи в розмірі 25% на деякі експортні товари з ЄС, включаючи свинину.

Сполучені Штати виграли найбільший арбітражний процес у історії Світової організації торгівлі (СОТ) у суперечці з Європейським Союзом щодо незаконних субсидій на Airbus. Нагорода в розмірі 7,5 мільярдів доларів щорічно є найбільшою виплатою в історії СОТ – майже вдвічі більшою за попередній рекорд.

Тепер підвищені тарифи застосовуватимуться до ряду товарів, імпортованих до США з країн-членів ЄС, при цьому основна частина тарифів застосовуватиметься до імпорту з Франції, Німеччини, Іспанії та Великобританії – чотирьох країн, відповідальних за субсидії для Airbus. Хоча USTR має повноваження застосовувати стовідсотковий тариф на деякі товари, наразі підвищення тарифів буде обмежено до 10% на великі цивільні літальні апарати та 25% на сільськогосподарські та інші продукти, включаючи певні продукти зі свинини, віскі та сири.

Дата введення додаткових мит – 18 жовтня 2019 року.

Після опублікування рішення СОТ, Європейська комісар з питань торгівлі Сесілія Малмстрьом заявила, що у разі підвищення тарифів ЄС запровадить дзеркальні заходи і підвищить мита для американських експортерів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button