Новини про м'ясо

США повертаються на світовий ринок свинини

Торгові війни з Китаєм призвели до суттєвих втрат для сільськогосподарської промисловості США. Зокрема, відчутно постраждав сектор свинарства. Наразі закупівельні ціни на свиней забійних кондицій тут більш ніж удвічі нижчі, ніж у Євросоюзі. Утім, остання експортна статистика Сполучених Штатів демонструє пожвавлення закордонних продажів.

Експорт свинини в США в листопаді склав 521 мільйон фунтів, що майже на 4% більше, ніж у листопаді минулого року. Очікується, що експорт свинини в четвертому кварталі складе 1,8 мільярда фунтів, що приблизно на 17% вище аналогічного періоду минулого року. Передбачається, що поставки свинини в азійські країни, постраждалі від АЧС, особливо в Китай, після нових домовленостей між урядами та послабленням митних зборів, будуть зростати.

У той час, як обсяги експорту американської свинини до Азії зросли, обсяги постачання на ринок Мексики були меншими, ніж очікувалося раніше. Однак, нещодавно затверджена торгова угода США з Японією, як очікується, пом’якшить вплив повільних темпів зростання загального експорту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button