Новини про м'ясо

США отримали квоту на експорт яловичини до ЄС

Євросоюз погодився надати квоту для ввезення яловичини зі Сполучених Штатів за зниженими митними тарифами. Щоправда, американські експортери в рамках цієї квоти можуть продавати на ринку ЄС лише м’ясо ВРХ, що не містить гормонів росту.

Таку перевагу виробники яловичини з США отримали внаслідок торговельної війни з ЄС. Домовленість між сторонами передбачає, що Сполучені Штати не будуть вводити 25-відсоткові мита на європейські автомобілі, а ЄС, у свою чергу, надасть американським виробникам квоту на ввезення 35 тис. тонн яловичини найвищої якості. Повідомляється, що договір відповідає вимогам Світової організації торгівлі.

На початку цього року в Євросоюзі розглядалося питання щодо стимуляторів росту в м’ясі, у результаті було підписано меморандум щодо надання квоти на безмитне ввезення до країн 45 тис. тонн яловичини, що не містить гормонів росту. Кроту 35 тис. тонн отримали експортери з США, решту (10 тис. тонн) розділили між собою Аргентина та Уругвай. Таким чином обсяг американської яловичини, яку без мит імпортують до ЄС, зріс на 46%, порівняно з 2018 роком.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button