Новини про м'ясо

США не вдалось повернутись до минулорічних показників експорту яловичини

Після різкого зменшення експорту яловичини з США через пандемію азійські ринки демонструють ознаки відновлення, але обсяги поставок туди недостатні, щоб досягти минулорічних показників.

Протягом липня американські виробники продали за кордон 107 298 тонн яловичини, що на 36% більше порівняно з червнем, але все ще на 9% менше за показники липня минулого року. Вартість експорту склала 647,8 млн. доларів.

У той же час експорт до Китаю різко зріс у порівнянні з минулим роком. Також висхідна тенденція спостерігається й щодо продажів до Тайваню, Канади та Гонконгу. Липневий експорт до Японії та Південної Кореї був нижчим, ніж рік тому. Також значно зменшилися постачання до Мексики.

Загалом за січень-липень експорт яловичини також був на 9% нижчим за минулорічні показники за обсягами (698 907 тонн) та на 10% нижчим за вартістю (4,28 млрд. доларів США).

Експорт яловичини до Канади зріс на 13% порівняно з попереднім роком і склав 64 677 тонн на суму 436,4 млн. доларів (+14%). З іншого боку, споживання яловичини в Мексиці залишається залежним від секторів громадського харчування та гостинності, які через COVID-19 працюють достатньо обмежено.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button