Новини про м'ясо

США готуються почати масовий експорт свинини до Китаю

Два великі американські виробники свинини JBS та Smithfield USA припиняють поставки свиней, яких годували рактопаміном, щоб отримати доступ до китайського ринку. Саме через цю речовину, що є стимулятором росту, Китай заборонив імпорт свинини деяким виробникам з США.

Останні зміни на ринку дають підстави вважати, що найближчим часом тарифи на свинину, накладені в рамках торгової війни між Вашингтоном та Пекіном, будуть ліквідовані або принаймні знизяться до прийнятного рівня.

“І свинина, і яловичина з США перебувають у невигідному становищі на ринку Китаю через зависокі мита. Однак промисловість США відновить торгівлю, якщо умови будуть такими ж, як і в наших конкурентів на китайському ринку”, – заявив Ден Халстром, президент та генеральний директор Федерації експортерів м’яса США в інтерв’ю для EuroMeat News.

Сьогодні JBS та Smithfield USA займають близько 40% виробництва червоного м’яса у Сполучених Штатах. Експерти вважають, що за цими великими компаніями підготовку до відновлення експорту в Китай почнуть і менші виробники. Наразі ціни на свинину в США перебувають на рекордно низькому рівні – нижче 80 центів за кілограм живця. Якщо Китай знизить тарифи на імпорт ціни на свинину в Сполучених Штатах відновляться.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button