Новини про м'ясо

США домовляються про експорт свинини до Таїланду

Унаслідок торговельних воєн американські експортери свинини та іншої аграрної продукції втратили значну частку ринку в Азії. Наразі США намагається знайти альтернативи експорту до Китаю.

У понеділок, 29 липня, представники Сполучених Штатів та Таїланду зустрілися для обговорення Рамкової угоди про торгівлю та інвестиції між країнами (TIFA). Зокрема, було обговорено важливість вживання Таїландом заходів щодо зменшення дефіциту товарообігу з США та вирішення нагальних проблем двосторонньої торгівлі, преференцій американських експортерів щодо доступу до ринку свинини та прав працівників у Таїланді.

Сторони підтвердили важливість спільної роботи для зміцнення торговельних відносин та погодилися продовжувати діалог щодо питань експорту.

Помічник американського торгового представника у справах Південно-Східної Азії та Океанії Карл Елерс співголовував у зустрічі у Сполучених Штатах. Інші посадові особи США, що були присутні на зустрічі – це представники американського Департаменту сільського господарства, Департаменту торгівлі США, Департаменту праці та ін. Генеральний директор Міністерства торгівлі Аурамон Супсавітум був співголовою зустрічі з боку Таїланду.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button