Новини про м'ясо

Спека та зменшення попиту завдали збитків лідерам з виробництва червоного м’яса

За перші три місяці 2020 року ціни на м’ясо в Новій Зеландії знизилися на 11,5% порівняно з рівнем, досягнутим у 2019 році. Посуха та часткове закриття ринку Китаю створили надлишкову пропозицію на ринку. Найбільше від такої ситуації на ринку постраждали фермери, повідомляє Статистичний департамент Нової Зеландії. Схожа ситуація спостерігалась і в ще одній країні, що належить до переліку найбільших експортерів червоного м’яса – Австралії.

“Різке падіння цін на баранину та яловичину в перші три місяці 2020 року збіглось із погіршенням погодних умов і посухами у багатьох районах Нової Зеландії. Це призвело до зменшення площ пасовищ, масового забою худоби, зростання пропозиції і подальшого зниження цін”, – аналітик ринку Джеффрі Вонг.

Протягом першого кварталу 2020 року експорт яловичини з Нової Зеландії зростав, а експорт овечого м’яса зменшився. Загалом експорт баранини скоротився на 6500 тонн. Зменшення було зумовлене скороченням відвантажень до Китаю (-17200 тонн). Експорт на інші ринки частково компенсує ці втрати. Відвантаження до Великобританії збільшилось на 1400 тонн, до Малайзії – на 4200 тонн, а Саудівська Аравія, Тайвань та Йорданія також збільшили обсяги закупівель.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button