Новини про м'ясо

Скільки м’яса споживатимуть в ЄС за 10 років?

Останні прогнози, представлені Європейською комісією, передбачають, що протягом наступного десятиліття споживання м’яса в ЄС зменшиться на 1,1 кг. До кінця 2030 року, відповідно до звіту, середнє споживання на душу населення буде становити 67,6 кг на рік.

Однак продажі деяких продуктів, що входять до асортименту білків тваринного походження, будуть зростати. Турбота споживачів про навколишнє середовище, ризик АЧС та зміни споживчих уподобань можуть обмежити виробництво свинини в ЄС. Що стосується експорту цього виду м’ясо, ЄС повинен залишатися домінуючим постачальником, але рекордні рівні продажів 2019-2020 років повторити не вдасться.

Після зменшення поголів’я худоби в ЄС, також очікується, що виробництво яловичини буде зменшуватися. За 10 років споживання цього м’яса в ЄС зменшиться на 0,9 кг на душу населення. Що ж до можливостей експорту, то вони можуть покращитися в середньостроковій перспективі.

Очікується, що виробництво та споживання м’яса овець та кіз в ЄС залишатиметься стабільним. Попит на м’ясо птиці буде стабільно зростати.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button