Новини про м'ясо

Штучне м’ясо продаватимуть у супермаркетах США

Страви зі штучного м’яса не належать до масових продуктів – найчастіше їх продають у спеціальних закладах. Утім американський виробник рослинних замінників м’яса, компанія Impossible Foods, вирішила розширити продажі й вийшла на новий ринок – скоро їх “неможливі бургери” можна буде придбати у звичайних американських супермаркетах.

В Управлінні з контролю харчових продуктів та лікарських препаратів США (FDA) перевірили харчову добавку, яка застосовується Impossible Foods, щоб надати рослинним стравам м’ясного смаку, – леггемоглобін. Цю сполуку було визнано безпечною, тому компанія отримала дозвіл на торгівлю через роздрібні мережі.

“Неможливі бургери” з’являться на поличках американських супермаркетів вже восени. Таким чином, Impossible Foods складе конкуренцію іншій компанії-виробнику рослинних замінників м’яса, Beyond Meat, продукція якої вже продається у мережевих магазинах США.

Через заплановане розширення виробництва компанія Impossible Foods нарощує потужності та вже подвоїла кількість працівників на підприємствах.

Очікується, що в майбутньому, через турботу про здоров’я та довкілля, жителі розвинених країн будуть скорочувати обсяги споживання м’яса і переходитимуть на рослинні альтернативи, тому ринок штучного м’яса найближчим часом активно зростатиме.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button