Новини про м'ясо

Штучне м’ясо продаватимуть у супермаркетах США

Страви зі штучного м’яса не належать до масових продуктів – найчастіше їх продають у спеціальних закладах. Утім американський виробник рослинних замінників м’яса, компанія Impossible Foods, вирішила розширити продажі й вийшла на новий ринок – скоро їх “неможливі бургери” можна буде придбати у звичайних американських супермаркетах.

В Управлінні з контролю харчових продуктів та лікарських препаратів США (FDA) перевірили харчову добавку, яка застосовується Impossible Foods, щоб надати рослинним стравам м’ясного смаку, – леггемоглобін. Цю сполуку було визнано безпечною, тому компанія отримала дозвіл на торгівлю через роздрібні мережі.

Новини партнерів

“Неможливі бургери” з’являться на поличках американських супермаркетів вже восени. Таким чином, Impossible Foods складе конкуренцію іншій компанії-виробнику рослинних замінників м’яса, Beyond Meat, продукція якої вже продається у мережевих магазинах США.

Через заплановане розширення виробництва компанія Impossible Foods нарощує потужності та вже подвоїла кількість працівників на підприємствах.

Очікується, що в майбутньому, через турботу про здоров’я та довкілля, жителі розвинених країн будуть скорочувати обсяги споживання м’яса і переходитимуть на рослинні альтернативи, тому ринок штучного м’яса найближчим часом активно зростатиме.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button