Новини про м'ясо

Що відбуватиметься на світовому ринку м’яса у 2020 році?

За прогнозами Rabobank, у 2020 році глобальний ринок м’яса чекають невизначеність та нові можливості, багато з яких з’являться через поширення африканської чуми свиней.

АЧС перевершить прогнози на 2020 рік – як це було в 2019 році – і призведе до зниження загального виробництва та спровокує невизначеність на всіх ринках. Утім, інвестування для забезпечення поточних торговельних потоків може зменшити рівень невизначеності

Наступного року виробництво яловичини залишатиметься стабільним, а обсяги виробництва м’яса птиці зростуть. Утім ці зміни не зможуть повністю компенсувати втрати від зниження виробництва свинини.

Регіональні ринки

У Північній Америці виробництво всіх видів м’яса у 2020 році має збільшитись. Найбільш помітно зросте виробництво свинини, також збільшаться обсяги продукування птиці та яловичини. Внутрішнє споживання зростатиме, але США та Канада все одно потребуватимуть розширення експортних ринків для реалізації великих обсягів м’яса.

У Бразилії очікується зростання виробництва усіх видів тваринного білка. Це обумовлено можливостями розширення експорту та підвищенням внутрішнього попиту.

У ЄС виробництво птиці зросте, зокрема, через підвищення внутрішнього попиту, а свинини – через збільшення закордонних продажів. Споживання яловичини у регіоні скоротиться, тому очікується зменшення обсягів виробництва цього виду м’яса

Через АЧС у Китаї виробництво свинини продовжить скорочуватися до кінця 2020 року. Виробництво інших видів має зростати – таку тенденцію провокуватиме дефіцит свинини та високі ціни.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button