Новини про м'ясо

Що станеться, якщо в США відмовляться від м’яса?

Видання Business Insider нещодавно опублікувало дослідження, згідно з яким, у разі повної відмови американців від м’яса, США перетвориться на досить екологічно чисту країну. Також така відмова матиме вплив на стан довкілля у всьому світі, оскільки США є одним з найбільших споживачів тваринних білків на душу населення.

Сьогодні тваринництво генерує 18% парникових газів, які, потрапляючи в атмосферу, пришвидшують глобальне потепління. Якщо зараз під час виробництва м’яса, яке середній американець вживає за день, виділяється 3,5 кг вуглекислого газу, то при переході на рослинне харчування цей обсяг зменшився б майже у 6 разів – до 0,6 кг.

Відмова усіх жителів США від м’яса рівноцінна відмові від 60 млн. автомобілів. Також потрібно буде обробляти на 29 млн. гектарів сільськогосподарських угідь менше.

Утім є у переході на веганство чи вегетаріанство і мінуси. Так, наприклад, для вирощування більшого обсягу рослинної їжі доведеться використовувати на 15% більше води.

Що ж для ефекту для здоров’я, то повністю відмовлятися від споживання м’яса лікарі не рекомендують, оскільки продукти тваринного походження містять незамінні корисні речовини. Утім часте споживання червоного м’яса, або зловживання будь-якими тваринними білками збільшує ризик виникнення деяких захворювань травної та серцево-судинної систем.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button