Новини про м'ясо

Що радять експерти українським експортерам червоного м’яса?

Хоча експорт української курятини постійно зростає з виробництвом і закордонними продажами свинини і яловичини є проблеми. Щоб покращити ситуацію, вітчизняним виробникам червоного м’яса потрібно оптимізувати експортні продажі, вважає Ларс Дженсен, офіційний представник компанії Danish Crown, повідомляє agronews.ua.

“Українським виробникам потрібно вибудувати систему балансів цін та обсягів продукції при експорті”, – зазначає пан Дженсен.

Експерт з багаторічним досвідом закордонних продажів у м’ясному секторі прибуде в Україну, щоб взяти участь у конференції М’ясний бізнес 2019 (виставка Ukrainian Food Expo), що відбудеться 27 листопада в Міжнародному Виставковому Центрі (Київ, Броварський проспект).

Нагадаємо, українські виробники червоного м’яса вже вийшли на ринок Китаю. Минулого тижня першу партію замороженої яловичини вітчизняного виробництва відправили до КНР. Дозвіл на експорт м’яса ВРХ до Китаю наразі отримали три українські компанії: ТОВ “Козятинський м’ясокомбінат”, ПрАТ “Агро-Продукт” та ПАТ “Конотопм’ясо”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button