Новини про м'ясо

Що чекає на європейських виробників свинини в 2019 році?

За прогнозами Департаменту сільського господарства США (USDA), до кінця 2019 року забій свиней у країнах Європейського Союзу знизиться до 2,5 млн. голів. Двома важливими факторами, що впливатимуть на ринок свинини стануть імпортний попит з боку Китаю та спалахи африканської чуми свиней.

Протягом 2018 р. виробництво свинини в ЄС збільшилось на 640 тис. тонн, а обсяг експорту зріс лише на 140 тис. тонн, що вказує на збільшення комерційних запасів.

У 2019 році поголів’я свиней в країнах Європейського Союзу зменшиться, але через більшу вагу тварин, що йдуть на забій, обсяги виробництва несуттєво будуть відрізнятись від рекордних показників минулого року. Очікується, що нові обсяг виробництва разом з запасами з минулого року підтримуватимуть експорт на рівні, близькому до рекорду, досягнутого в 2016 році. Скорочення виробництва очікується в Німеччині та Польщі.

Хоча свинарі ЄС намагалися диверсифікувати свій експорт, Китай як і раніше вважається основним ринком, де попит зростає. Експорт ЄС до Китаю, за прогнозами, збільшиться у відповідь на спалахи АЧС, що фіксують в КНР. Крім того, китайські імпортні тарифи на свинину з США розглядаються як конкурентна перевага для європейських виробників

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button