Новини про м'ясо

Ще один м’ясопродукт внесли до списку захищених географічних назв ЄС

Столиця іспанського регіону Арагон, Теруель, відома своїм м’ясним делікатесом – теруельською шинкою або хамоном (Jamon). Цей продукт виготовляють з особливого різновиду іберійських свиней, яких розводять лише у цій провінції. Тепер теруельський хамон офіційно захищений географічним маркуванням і внесений до відповідного списку ЄС.

Про надання шинці статусу захищеної географічної назви повідомив Хоакін Олона, міністр сільського господарства, тваринництва та довкілля уряду Арагону.

На думку посадовця, таке досягнення допоможе регіону “покращити можливості комерціалізації, підвищити прибутковість господарств та зміцнити економіку в сільській місцевості”. “Активізація виробництва цього захищеного хамону може стати одним із найпотужніших інструментів у боротьбі з депопуляцією регіону”, – говорить Олона.

Влада Арагону хоче покращити діяльність аграрного сектору надавши до 2022 року виробникам грант на суму 10 мільйонів євро. Ці гроші підуть, зокрема, на розвиток виробництва теруельського хамону, який відтепер не може виготовлятися ніде, крім Арагону.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button