Новини про м'ясо

Ще одна країна посилює заходи щодо запобігання АЧС

Міністерство сільського господарства, тваринництва та продовольства Бразилії збільшило прикордонний та інші види контролю задля запобігання проникненню в країну африканської чуми свиней. Зокрема, в Бразилії почнуть потужну інформаційну кампанію, під час якої серед представників промисловості та серед населення будуть поширювати відомості про АЧС. Останній випадок вірусу в країні було ліквідовано 5 грудня 1984 року.

Відповідно до Міжнародної системи сільського господарства та спостереження (Vigiagro), 88 плакатів, написаних португальською та англійською мовами, були поширені в аеропортах і прикордонних пунктах, щоб попередити мандрівників про заборону ввезення переліку продуктів, разом з якими АЧС може потрапити до країни.

Аеропорти також передають звукові повідомлення для попередження пасажирів. Ті, хто за кордоном відвідав ферми, зоопарки, сільські райони та інші місця, де присутні свині або дикі кабани, а також ті, хто привіз з інших країн продукти зі свинини, повинні підійти до столу Vigiagros, перш ніж вийти з зони висадки, повідомляють у Міністерстві сільського господарства.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button