Новини про м'ясо

Ще одна країна не впевнена в якості польської свинини через АЧС

Хоча США і нарощує обсяг імпорту польської свинини, через поширення африканської чуми свиней в країні американські закупівельники вимагають посилення ветеринарного контролю. Нещодавно про побоювання щодо небезпеки “імпорту АЧС” разом з польською свининою заявили в Новій Зеландії.

У квітні Польща подвоїла обсяг експорту м’яса свиней до Нової Зеландії, досягши показника 307 тонн і зайнявши 7,2% ринку. Зараз європейська країна займає на цьому ринку п’яте місце, утім місцеві виробники побоюються, що разом зі свининою з Польщі до Нової Зеландії можуть ввести вірус АЧС.

“Ми дуже стурбовані тим, що свинина з країн, заражених АЧС, надходить на новозеландський ринок, тоді, як інші країни відмовляються від м’яса з зон поширення вірусу. Така торгівля наражає на небезпеку місцевих виробників”, – заявив голова галузевої організації NZ Pork Ерік Рой. На його думку, країни, постраждалі від захворювання, орієнтуються на Нову Зеландію, оскільки інші країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону вже заборонили імпорт свинини з держав, де поширюється АЧС.

Минулого тижня у Польщі було зафіксовано найбільший спалах АЧС на промисловому підприємстві – через вірус утилізували 8 тис. свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button