Новини про м'ясо

Сергій Карпенко: “Курятина залишатиметься найулюбленішим м’ясом в Україні”

У 2019 році Україна продовжить укріплювати позиції одного з лідерів світового експорту курятини, також зростатиме пропозиція цього виду м’яса і на внутрішньому ринку. Про це в інтерв’ю для УНН розповів директор Асоціації птахівників України Сергій Карпенко.

Експерт зазначає, що країна зможе збільшити обсяги експорту курятини за рахунок торгівлі з КНР, США, Канадою, ПАР, Мексикою, Сінгапуром та кількома іншими країнами-імпортерами.

Сергій Карпенко виділяє роль компанії “Миронівський хлібопродукт” (МХП) в швидкому зростанні частки присутності країни на світовому ринку курятини. Зокрема мова йде про розширення виробничих потужностей за кордоном, після того як представники МХП придбали словацьку компанію “Perutnina Ptuj”.

Що стосується внутрішнього ринку, то директор Асоціації птахівників України прогнозує близько 7% зростання обсягів збуту у 2019 році.

“Курятина залишатиметься найулюбленішим м’ясом в Україні через доступність, порівняно з іншими видами м’яса”, – зазначає Сергій Карпенко. Експерт аргументує це тим, що з початку року ціна на курятину на внутрішньому ринку зросла лише на 7%, а це менше ніж додали у ціні свинина чи яловичина.

Сергій Карпенко прогнозує, що у 2019 році споживчі ціни на курятину зростуть на 8-10%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button