Новини про м'ясо

Саудівська Аравія зменшила імпорт бразильської курятини з політичних мотивів

Влада Саудівської Аравії зменшила об’єми імпорту м’яса птиці з Бразилії. Було припинено дію ліцензій 33 компаній південноамериканської країни. Ер-Ріяд пояснив обмеження “технічними причинами”.

У 2018 році Саудівська Аравія випередила Китай за об’ємом закупівлі бразильської курятини і стала найбільшим імпортером м’яса птиці з цієї країни. Через нововведення у 2019 році ситуація зміниться, хоча на ринок близькосхідної країни продовжують здійснювати поставки ще 25 бразильських операторів ринку.

У ЗМІ з’явилась інформація про те, що рішення Ер-Ріяду частково обмежити ввезення м’яса птиці політично вмотивоване, оскільки дипломатичні стосунки між Бразилією та Ізраїлем активно розвиваються, а президент Жаїр Болсонару пообіцяв перенести посольство Бразилії до Єрусалима.

Утім зменшення об’ємів експорту бразильської курятини в близькосхідні країни – хороша новина для українських виробників, оскільки Саудівська Аравія займає третє місце серед імпортерів м’яса птиці з України. Так, минулого року до цієї країни було продано курятини на 48,6 млн. доларів. Після виходу бразильських компаній з регіону, вітчизняні експортери мають шанс збільшити об’єми продажів до Саудівської Аравії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button