Новини про м'ясо

Роз’яснення щодо експорту курятини до Саудівської Аравії для українських виробників

Українські виробники мають змогу експортувати курятину та яловичину до Саудівської Аравії. Щоб полегшити роботу експортерів, днями Державна служба з питань безпечності харчових продуктів опублікувала Методичні вказівки та роз’яснення щодо експорту м’яса птиці та продуктів з нього з України до Королівства Саудівська Аравія.

“Будь-який харчовий продукт, який ввозиться до КСА з комерційною метою має походити з підприємств, акредитованих Саудівським органом з продовольства та препаратів – SFDA (https://www.sfda.gov.sa.) із схвалених країн. Процес акредитації Саудівським органом з продовольства та препаратів складається з декількох етапів:
I. акредитація компетентного органу (оцінка державної системи контролю)
II. схвалення підприємств-експортерів (інспектування)”, – зазначено в методичних вказівках.

Зокрема, процедура отримання дозволу на експорт передбачає Відвідування групи технічних експертів.

“SFDA збирає професійну групу технічних фахівців для відвідування контрольно-наглядового органу і декількох підприємств по переробці м’яса і м’яса птиці, щоб на ділі переконатися в тому, що контрольно-наглядовий орган реально здійснює нагляд на цих підприємствах у відповідності до технічних регламентів та санітарних вимог, затверджених в КСА. Програма відвідування повинна, в тому числі, включати об’єкти, що мають відношення до даної галузі, тобто центральні референс лабораторії, карантинні приміщення, ферми з вирощування тварин та інші контрольні органи”, – повідомляють у Держпродспоживслужбі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button