Новини про м'ясо

Росія збільшить асортимент експорту м’яса до Китаю

Російські виробники м’яса птиці почали експортувати свою продукцію до Китаю навесні 2019 року. Утім, до КНР продавали лише курячі лапи та крила. Наразі російським виробникам вдалося домовитися про розширення асортименту і збільшення обсягів м’яса птиці.

5 листопада в Китаї почала роботу виставка імпортерів China International Import Expo (CIIE). Під час заходу російському експортерові компанії “Черкізово” вдалося домовитися про розширення продажів на китайському ринку.

Нові контракти на експорт продукції птахівництва істотно розширять асортимент продукції, яку експортує в КНР “Черкізово”, повідомляє видання “Мясной Эксперт”. У торгових угодах позначені нові позиції: куряча грудка, гомілки, стегна бройлера та інші частини м’яса птиці. Крім цього, російський виробник зможе поставляти курячі напівфабрикати для великих китайських рітейлерів та власникам мереж сектору HoReCa. Загальна сума торгових угод, укладених між групою “Черкізово” і китайськими імпортерами м’яса птиці, становить 20 мільйонів доларів США.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button