Новини про м'ясо

Росія забракувала партію підозрілої білоруської яловичини

В одному з пропускних пунктів Смоленської області (Російська Федерація) співробітники Россільгоспнагляду попередили спробу ввозу підозрілої партії яловичини з Білорусі. При огляді на м’ясі було виявлено сліди зрізу ветеринарних клейм. Про це повідомив «Мясной Эксперт» з посиланням на вебсайт відомства.

Яловичина була вироблена ВАТ «Ошмянський м’ясокомбінат». Партія вагою близько 15 тонн направлялася до Ростову-на-Дону. Як повідомляється, частина продукції була в незадовільному ветеринарно-санітарному стані, а на деяких чвертинах малися сліди зачистки зі значним видаленням м’язової тканини в місцях, призначених для таврування. Поруч були нанесені нові клейма.

Підозріле м’ясо повернули відправнику.

Нагадаємо, що Білорусь є великим виробником і експортером яловичини, відвантажуючи закордон близько 150 тис. тонн цього м’яса щороку. Майже весь обсяг традиційно йде до Росії. В той же час, Білорусь почала активно імпортувати яловичину з України починаючи з 2016 року, тобто саме тоді, коли припинилися поставки українського м’яса до Росії. Як кажуть аналітики Meat-Inform, імпорт яловичини в Білорусь з України склав 19 тис. тонн у 2016 році й 18 тис. тонн у 2017 році (переважно охолодженої). Ці обсяги складали 96-98% всього імпорту яловичини в Республіку Білорусь.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button