Новини про м'ясо

Росія відновлює експорт птиці до ОАЕ

Минулого року Об’єднані Арабські Емірати ввели обмеження щодо імпорту курятини, живих птахів та іншої продукції птахівництва з Росії. Заборона була пов’язана зі спалахом високопатогенного пташиного грипу в РФ. Утім, цього тижня влада ОАЕ повідомила про скасування тимчасових імпортних обмежень.

Унаслідок зміни епізоотичної ситуації в Росії, підтвердженої Всесвітньою організацією з охорони здоров’я тварин (МЕБ), експорт продукції птахівництва до ОАЕ може бути відновленим.

Ринок ОАЕ відкритий для експортерів з усіх регіонів Російської Федерації. Зокрема, їм дозволено продаж інкубаційного яйця, одноденних курчат і живої птиці, м’яса птиці і виготовленої з неї продукції, в тому числі термічно необробленої.

Допуск всіх товарів російського сектора птахівництва до ринку ОАЕ буде здійснюватися за новим ветеринарним сертифікатом, який було узгоджено країнами.

Нагадаємо, цього тижня, через спалах високопатогенного пташиного грипу в Україні ЄС увів тимчасове обмеження на імпорт м’яса птиці вітчизняного виробництва. Україна займає третє місце за обсягами продажів курятини до країн Євросоюзу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button