Новини про м'ясо

Росія планує в чотири рази збільшити експорт м’яса

Відповідно до планів Міністерства сільського господарства Росії обсяг експорту м’яса має зрости з 416 мільйонів доларів у 2018 році до 1,6 мільярда доларів у 2024 році. Головним експортним продуктом цієї групи є курятина.

Наразі Росія займає 11 місце серед найбільших експортерів птиці у світі. У 2019 році метою було експортувати 200 тис. тонн птиці, наразі країна постійно нарощує обсяги закордонних продажів. Однак зрив експорту до Китаю може стати серйозним ударом для російських експортерів птиці цього року. На початку року Росія експортувала до Китаю 62,6 тис. тонн птиці, на суму 143,4 млн доларів. Відкриття китайського ринку також збільшило середню ціну на птицю до 1565,4 долара за тонну. Таким чином Китай швидко став найбільшим ринком збуту російської птиці.

Кілька російських компаній, зокрема найбільший в країні виробник м’яса Черкізово, повідомили про перебої в експорті птиці до Китаю, що сталися через спалах Covid-19 та проблеми з логістикою в морських портах країни. Деякі кораблі з м’ясом птиці довелося переадресувати до інших країн.

Намагаючись уникнути майбутніх логістичних проблем, Російський експортний центр оголосив, що розпочав проеєкт експорту птиці до Китаю залізницею. Морем продукцію доставляють протягом 55 днів, тоді як залізничний маршрут скоротить цей час на дві третини. Однак, це призведе до зростання логістичних витрат.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button