Новини про м'ясо

Росія отримала дозвіл на експорт свинини до В’єтнаму

Від поширення африканської чуми свиней та дефіциту м’яса на внутрішньому ринку суттєво постраждав не лише Китай, а й інші великі азійські виробники, наприклад, В’єтнам. Щоб стабілізувати ситуацію з попитом та пропозицією на свинину країна активізувала імпорт м’яса.

На початку грудня повідомлялось про перемовини між компетентними органами В’єтнаму та російськими компаніями, щодо відкриття в’єтнамького ринку для свинини з Росії. Цього тижня стало відомо, що було узгоджено всі необхідні сертифікати і РФ розпочитає постачання свинини.

Незабаром перелік затверджених російських компаній, яким дозволено експортувати свинину до В’єтнаму, буде опублікований на офіційному веб-сайті Міністерства сільського господарства країни.

Під час візиту російської делегації до Соціалістичної Республіки В’єтнам Россельхознадзор домовився з ветеринарним департаментом Міністерства сільського господарства та аграрного розвитку В’єтнаму (DAH) про умови постачання російської свинини та субпродуктів на в’єтнамський ринок, а також підписав відповідний ветеринарний сертифікат.

В’єтнам також імпортує свинину з України. Країна входить до топ-3 закордонних закупівельників м’яса свиней українського виробництва. За 11 місяців цього року вітчизняні експортери продали до В’єтнаму свинини на суму 1,38 млн доларів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button