Новини про м'ясо

Росія нарощує закупівлі бразильської яловичини

Компанія-експортер Matto Grosso, найбільший виробник яловичини в Бразилії, розширює свою присутність на російському ринку, заміщуючи цим скорочення поставок до Ірану. Експорт до цієї країни знизився на 86%.

У лютому експорт яловичини від Matto Grosso до Росії досяг 2360 тонн, збільшившись на 474% порівняно з тим же місяцем 2019 року. Тим часом, згідно з даними, представленими Інститутом Mato-Grossense de Economia Agropecuaria (IMEA), обсяги, що поставляються до Ірану, різко знизилися – на 86% (до 640 тонн).

Бразильська яловичина втратила велику частку на російському ринку через заборону, введену між 2017 і 2018 роками, а обсяги експорту після цього були невеликими. Зараз ситуація виглядає набагато сприятливішою для торгівлі між двома країнами.

Російський виробник Miratorg минулого місяця повідомив, що став першим російським експортером яловичини на бразильському ринку. У рамках HoReCa Miratorg забезпечить Бразилію понад 13 тонн продукції, включаючи традиційні нарізки для Чураско, а також преміум рібай та інші стейки.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button