Новини про м'ясо

Росія нарощує експорт свинини

Позитивна динаміка експорту свинини з РФ спостерігається з 2012 року, а лише в минулому році закордонні продажі зросли на 18%.

Міністерство сільського господарства Російської Федерації прогнозує зростання експорту свинини більш ніж на 20% у 2019 році. Таким чином обсяг закордонних продажів має перевищити 100 тисяч тонн.

Основними покупцями російської продукції свинарства є Гонконг, В’єтнам і сусідні країни. Китай, Японія, Південна Корея та інші азіатські країни також є перспективними ринками. Позитивна динаміка експорту спостерігається з 2012 року, а лише в минулому році він зріс на 18%. Водночас спостерігається тенденція до зниження закупівель свиней за кордоном: до кінця минулого року обсяг імпорту зменшився більш ніж на 70%.

Значний розвиток цього напрямку є результатом збільшення виробництва свинини в Росії. За підсумками 2018 року виробництво збільшилося на 5,5%, до 4,8 млн. тонн, у січні-березні 2019 року – на 4,3% у річному вимірі.

Сьогодні Росія входить до сімки світових лідерів з виробництва свинини. Країна планує нарощувати потужності галузі й надалі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button