Новини про м'ясо

Росія нарощує експорт курятини до Китаю

Днями Китай відкрив доступ до свого ринку ще 7 російським виробникам птиці. Тепер експортувати продукти птахівництва до КНР може 30 підприємств з Росії. Міністерство сільського господарства країни очікує, що щорічні обсяги продажів птиці до Китаю сягнуть 150 тис. тонн.

У 2005 році КНР ввела ембарго на імпорт продукції птахівництва від російських виробників. Це сталося через поширення пташиного грипу в країні. Але в листопаді 2018 ситуація змінилась – Росія та Китай погодили домовленості про взаємне постачання курятини.

Варто зазначити, що більшу частину російського експорту складають субпродукти, голови, лапи курей. Також деякі підприємства постачають заморожене м’ясо птиці.

За словами голови виконавчого комітету Національної м’ясної асоціації Сергія Юшина, у 2019 році обсяг експорту російської курятини до Китаю становитиме 20 – 30 тис. тонн. А Міністр сільського господарства РФ Дмитро Патрушев вважає, що в найближчі роки експорт м’яса птиці в Китай може досягти 150 тис. тонн.

“Щорічно КНР закуповує близько 500 тис. тонн такої продукції, що відкриває для російських виробників перспективу активного нарощування експорту”, – зазначив пан Петрушев.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button