Новини про м'ясо

Рекордно скоротився попит на м’ясо в ЄС

За час пандемії у країнах Євросоюзу знизився попит на всі види м’яса, повідомляє Bloomberg. Найбільш помітно скоротились обсяги закупівель яловичини та м’яса птиці. Споживання курятини і м’яса ВРХ перебуває на найнижчому рівні за останні кілька років, а попит на свинину скоротився на 0,6% до рівня 2013 року.

За даними французької федерації виробників м’яса FICT, прибуток учасників організації в середньому скоротився на 30% з початку пандемії коронавірусу. Також страждають від падіння попиту виробники в Німеччині. Згідно з інформацією Департаменту сільського господарства США, близько 63% жителів Німеччини мають намір найближчим часом скоротити споживання м’яса і м’ясних виробів.

Схожа ситуація спостерігається і у Великобританії. Наприклад, Шотландська асоціація Гуртових постачальників м’яса повідомила про падіння продажів на 10% з початку поточного року, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Глава найбільшого європейської компанії-виробника м’яса Danish Crown Group Джайс Валер, коментуючи ситуацію, зазначив, що збільшення роздрібних продажів не компенсує загальні втрати в секторі громадського харчування.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button