Новини про м'ясо

Рекордні запаси м’яса птиці накопичилися в Таїланді

Незважаючи на те, що курятина є найпопулярнішим м’ясом у Таїланді, попит на нього зазнав серйозних змін через пандемію Covid-19. Криза спричинила рекордне економічне скорочення та різке зменшення кількості туристів, які відвідують країну. У результаті в країні накопичився рекордно високий запас курятини.

У 2019 році розрахункове споживання птиці на душу населення становило 28-29 кг. Очікується, що у 2020 році внутрішнє споживання курячого м’яса, яке становить близько 70% від загального виробництва птиці, скоротиться на 4-5%. Споживання зменшилось на 2-3% у період з січня по липень 2020 року.

Через зменшення споживання курятини, виробництво м’яса бройлерів у Таїланді в 2020 році, як очікується, зменшиться на 1-2%. Утім, вже в 2021 році виробництво курятини знову зросте на 2-3%.

Зменшення внутрішнього споживання призвело до накопичення рекордно високих запасів курятини в першому кварталі 2020 року. так запас зріс приблизно на 60% порівняно з аналогічним періодом 2019 року і наразі продовжує зростати.

Всього з січня по липень 2020 року з країни було експортовано 492,4 тис. тонн птиці курячого, що на 1% менше порівняно з аналогічним періодом 2019 року. Зростання експорту сирого курячого м’яса було компенсовано зменшенням експорту м’ясопродуктів.

Наразі, завдяки попиту з боку Китаю, почалося відновлення експорту тайської птиці. Очікується, що за підсумками 2020 року країна експортує на 1% курятини більше, ніж минулого року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button