Новини про м'ясо

Рекорд з виробництва курятини може встановити найбільший світовий виробник

Виробництво курятини в Бразилії в 2021 році, за прогнозами, зросте на 4%, досягнувши рекордних 14,4 млн. тонн. Країна займає перше місце в світі за обсягами експорту м’яса птиці та третє – за обсягами виробництва.

Нарощування виробництва в Бразилії наступного року стимулюватиметься збільшенням експорту та внутрішнього попиту. Споживання курятини, ймовірно, досягне рекордного значення – майже 10,5 млн. тонн, збільшившись на 4,5%, у разі, якщо бразильська економіка у 2021 році відновиться на 3,5%.

За перші 8 місяців 2020 року доходи від експорту курячого м’яса Бразилії впали на 11,3%, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Це було зумовлено, зокрема, зниженням курсу бразильської національної валюти та подорожчанням кормів.

Середні витрати на виробництво курячого м’яса за перші 7 місяців 2020 року зросли на 23% порівняно з аналогічним періодом 2019 року. На це вплинули подорожчання кормів (кукурудза та соєве борошно), що становлять трохи більше 70% загальної собівартості виробництва курятини. Виробники стурбовані зростанням собівартості продукції через рекордний експорт сої та кукурудзи протягом 2020 року. Прогнозується, що потужний міжнародний попит на кукурудзу та сою будуть спостерігатися й наступного року, але, як очікується, витрати на корми стабілізуються.

Експорт курятини з Бразилії у 2021 році має зрости більш ніж на 3%, досягнувши майже 4 млн. тонн. Бразилія має добре диверсифікований ринок для експорту курятини, до того ж поставки птиці менш залежать від Китаю, ніж експорт інших видів м’яса, наприклад, свинини. На Китай та Гонконг припадає близько 20% експорту бразильської курятини, тоді як на Близький Схід та Африку припадає майже 50%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button