Новини про м'ясо

Птахівники засуджують поширення фейків щодо української курятини в ЄС

На думку представників Асоціації “Союз птахівників України” напередодні виборів до Європарламенту в країнах ЄС поширюються фейки щодо вітчизняної продукції птахівництва. Зокрема в асоціації зазначили, що протокол, розісланий членам Європейського Парламенту та іншим зацікавленим сторонам, містить неточності щодо продукції українського птахівництва.

Зокрема “Союз птахівників України” прагне донести до європейських колег та влади країн ЄС такі тези:

  • українські виробники продукції птахівництва ніколи не порушували Угоду про Асоціацію;
  • Україна завжди діяла у повній відповідності до законодавства ЄС;
  • українська продукція, що експортується до ЄС, як і вся інша продукція, що експортується до Європи, повністю відповідає всім вимогам законодавства ЄС щодо безпеки харчових продуктів і добробуту тварин, і класифікована належним чином;
  • Угода є стратегічним партнерством для обох сторін, що несе користь як ЄС, так і Україні, а також гарантує усім виробникам впевненість щодо обсягів торгівлі продукцією птахівництва в ЄС.

“Торговельна угода між Європейським Союзом та Україною створює рівні умови для усіх виробників і гарантує підтримку справедливої та здорової конкуренції. Це добре для споживачів. На жаль, ми спостерігаємо зростання антиукраїнської риторики напередодні виборів до Європарламенту, які відбудуться наприкінці цього місяця. Нам дуже прикро, що фейки, дезінформація та навмисні неточності наразі вільно застосовуються в дебатах щодо європейської птахівничої галузі. Ми звернулися до авторів цього брифінгу з метою виправлення неточностей у протоколі, розповсюдженого в ЄС та серед зацікавлених сторін. Якщо вони цього не зроблять, це буде свідчити про застосування тактики неприкритої дезінформації з метою впливу на результати виборів. Якщо ми збираємося постачати споживачам якісні продукти птахівництва за доступними цінами, захищати плюралізм в галузі і задовольняти зростаючий попит, нам потрібні дебати, основою яких будуть конкретні свідчення та факти”, – зазначає Сергій Карпенко, Виконавчий директор Асоціація “Союз птахівників України”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

2 коментарів

  1. Це московська пропаганда діє на шкоду Україні, щоби її дискредитувати в очах Європейців.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button