Новини про м'ясо

Птахівники України підтримують зміни умов безмитної торгівлі з ЄС

Пропозиція представників Євросоюзу щодо зміни Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС цілком задовольняє представників Асоціації “Союз птахівників України”. У організації угоду вважають “компромісною для обох сторін і вигідною як для ЄС, так і для українських виробників”.

“Метою Угоди є обмеження кількості українського м’яса птиці, яке може ввозитися до країн ЄС без сплати мита та забезпечення впевненості щодо його обсягів. На думку Асоціації «Союз птахівників України», ця угода має заспокоїти виробників ЄС щодо подальшого збільшення імпорту українського м’яса птиці, забезпечуючи при цьому визначеність і стабільність ринку продукції птахівництва ЄС. З іншого боку, вона відповідає законним очікуванням українських виробників щодо експорту частин до країн ЄС. Угода закриє наявний доступ до ринку для імпорту деяких частин тушок курей-бройлерів, який на даний час нічим не обмежений і, замість цього, збільшить квоту товарів з нульовим митом, надану ЄС для імпорту частин тушок з України, до додаткових 50 000 тонн на рік”, – зазначають у Асоціації “Союз птахівників України”.

Організація сподівається на швидку ратифікацію угоди та підписання попередньої угоди про її застосування протягом найближчих місяців.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button