Новини про м'ясо

Прогноз розвитку галузі свинарства на перший квартал 2019 року

Аналітики Rabobank підготували черговий прогноз глобального розвитку м’ясної галузі. Цього разу мова йшла про свинарство. На перший квартал економісти прогнозують зростання об’ємів виробництва та попиту у більшості частин світу. Проте успіхи галузі дещо затьмарює невизначеність, спричинена поширенням хвороб і проблемами світової торгівлі.

Найбільшим викликом глобального ринку свинини у 2019 році в Rabobank називають африканську чуму свиней. Деким виробникам вірус завдасть значних збитків, а іншим – навпаки, дозволить підвищити продажі. Наприклад, через поширення АЧС Китай імпортуватиме більше свинини, але точні об’єми закупівель важко передбачити, це породжує невизначеність для головних країн-експортерів.

Невизначеності також додають торгова війна США та Китаю, Брекзит. Тому прогнозований Індекс цін на свинину від Rabobank впав нижче середньої позначки 2015 -2017 років.

У ЄС в першому кварталі 2019 року ситуація буде відносно стабільною, незважаючи на те, що АЧС прогресує в Бельгії та Східній Європі й існує загроза поширення в західні країни ЄС. Виробники в регіоні готуються наростити продажі для експорту в Китай. Через це ціна поросят для відгодівлі вже почала рости.

У США також очікується зростання об’ємів виробництва. За прогнозами аналітиків, за рік галузь покаже 4-відсоткове зростання. Незважаючи на невизначеність у питанні торгівлі з КНР, очікується, що американські виробники експортують більше свинини, ніж у 2018 році.

У Бразилії галузь також буде розширюватись. Причиною цьому слугує пожвавлення внутрішнього попиту та повернення на російський ринок.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button