Новини про м'ясо

Продажі птиці на світовому ринку вперше перевершили обсяги продажів свинини

Африканська чума свиней суттєво вплинула на структуру продажів та ціни на світовому ринку м’яса. Зокрема, почалося активне заміщення дефіцитної свинини курятиною. Раніше прогнозувалося, що глобальні обсяги споживання м’яса птиці перевершать обсяги споживання свинини лише 2026 року, утім, останні дані свідчать, що це, ймовірно, станеться вже цього року, вважає ринковий експерт Джек Девіс.

Цей рік також, ймовірно, буде першим за десятиліття, коли загальносвітове виробництво м’яса зменшиться. Вплив подій на ринку на птахівництво, на думку експерта, цього року може бути відносно обмеженим, але ситуація зміниться в 2020 році. Китайські споживачі віддають перевагу курятині, зокрема грудці, тому ціни на цей вид м’яса зростуть ще більше. Цілком ймовірно, що влада КНР розширить кількість постачальників птиці, зокрема, нещодавно дозволи на експорт цього м’яса до Китаю отримали американські компанії.

Очікується, що КНР удвічі зменшить інвестиції в птахівництво, а натомість зосередиться на свинарстві. Це створить додаткові можливості для експортерів м’яса птиці з різних країн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button