Новини про м'ясо

Продати 50% свинини до Китаю розраховують виробники з США

Оптова ціна на свинину на китайському ринку зараз становить 3 долари за кілограм. Надмірно високий попит призводить до того, що країни, які експортують м’ясо до КНР підвищують ціну як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринку.

Незважаючи на високу тарифну ставку для продажів американської свинини в Китаї, виробники зі Сполучених Штатів сподіваються наростити обсяги продажів на ринку азійської країни.

У своїй останній доповіді Джим Лонг, президент і генеральний директор компанії Genesus Inc, зазначив: існує можливість того, що американські оптові постачальники готуються направити половину туш свиней до Китаю.

“Ми очікуємо на суттєве підвищення котирувань свинини в усіх країнах, які можуть експортувати м’ясо в Китай протягом тривалого часу. Зростання ціни вже спостерігається в Канаді, Іспанії та інших країнах ЄС. Є вагомі докази, які свідчать, що цього року половина туш свиней з США буде продана на ринок Китаю”, – говорить пан Лонг.

Оптова ціна на свинину в Китаї нині в середньому становить 3,03 долара за кілограм. Передбачається, що до кінця цього року ціни зростуть на 70%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button