Новини про м'ясо

Про безмитну торгівлю яловичиною з ЄС домовляється ще одна країна

Нещодавно кілька країн (США, країни Південної Америки) отримали квоти на безмитне ввезення в ЄС яловичини вищого ґатунку. З огляду на це, представники м’ясної промисловості Австралії ведуть переговори про встановлення зони вільної торгівлі з Євросоюзом. Австралійські виробники яловичини зустрілися з міністрами торгівлі та сільського господарства країн ЄС для обговорення еволюції переговорного процесу в рамках торговельної реформи після Брекзиту.

Хоча австралійський експорт червоного м’яса до Європи доповнює місцеве виробництво, як з точки зору сезонності, так і з точки зору ринкової сегментації, іноземним виробникам отримати доступ до ринку країн Євросоюзу досить складно через низькі квоти на імпорт та високі тарифи. Наразі австралійські експортери мають квоту на продаж високоякісної яловичини на 7150 тонн (з тарифом 20%) та квоти на комбіновану баранину – 19196 тонн на рік дозволено ввезти без митних зборів.

“Переговори про зону вільної торгівлі є реальною можливістю модернізувати наші умови доступу до ринків у регіоні та вирішити питання щодо нерівномірних умов, з якими ми сьогодні зіткнулися, особливо порівняно з пільговим доступом інших експортерів червоного м’яса”, – пояснюють австралійські експортери.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button