Новини про м'ясо

Працювати понаднормово закликають м’яспереробні підприємства в Німеччині

Міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер закликала бійні та м’ясокомбінати працювати у вихідні та святкові дні, щоб впоратись з нагромадження тварин, що досягли забійних кондицій, але досі залишаються на фермі.

Така ситуація склалася через пандемію коронавірусу та африканську чуму свиней в країні. Кілька місяців тому міністерка вже закликала переробні підприємства працювати понаднормово.

За оцінками представників галузі, 590 тис. голів тварин (найбільше свиней) чекають на забій у Німеччині. Державні субсидії на зберігання (заморожування) нереалізованого м’яса є одним із варіантів виходу з кризи, але їх виплати відбудутьс через певний час, а ситуація виглядає загрозливо вже зараз, зазначила пані Кльокнер.

“Ситуація загострилася через пов’язані з коронавірусом обмеження забійних можливостей у всьому ЄС”, – сказала міністерка під час онлайн-зустрічі фермерських асоціацій.

Німеччина посилила вимоги до умов праці та охорони здоров’я на бійнях та м’ясокомбінатах після масових спалахів COVID-19 на цих підприємствах навесні.

Сільськогосподарські асоціації скаржаться на зменшення забійних можливостей і на те, що особливо свиней доводиться тримати довше на фермах, хоча вони готові до продажу. Це спричиняє падіння цін на свинину.

Заборони на ввезення німецької свинини, введені Китаєм та іншими країнами після виявлення африканської чуми свиней у диких кабанів, також призвели до зниження цін.

Пані Кльокнер вважає, що бійні запрацюють у повному обсязі і ситуація в галузі нормалізується вже до середини січня.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button