Новини про м'ясо

Поширення АЧС не вплине на експорт свинини, сподіваються у Південній Кореї

Представники уряду Південної Кореї вважають, що два випадки АЧС, про які було повідомлено минулого тижня, не матимуть впливу на експорт свинини з країни.

Минулого року Південна Корея експортувала свинини на 218 тис. доларів до трьох країн – Гонконгу, Об’єднаних Арабських Еміратів та Таїланду, повідомляє Міністерство сільського господарства та продовольства країни. Тим не менш, сподівання на те, щоб всі ринки залишатись відкритими, виглядає безпідставним. Філіппіни вже ввели заборону на імпорт свинини з Південної Кореї, тоді як Таїланд посилив заходи біобезпеки і збирається створити на кордоні так звані буферні зони для запобігання проникненню на територію країни заражених свиней та продуктів з сусідніх держав.

Що стосується Гонконгу та ОАЕ, то тут експортерам з Південної Кореї можна бути спокійними, оскільки обидві країни дозволяють імпортувати свинину з України, іншої країни, яка наразі веде боротьбу з АЧС.

Міністерство сільського господарства заявило, що експорт до Гонконгу залишатиметься стабільним, оскільки ферми, що доставляють свинину до міста, розташовані в провінції Південний Ксенсан, приблизно за 300 кілометрів від заражених ферм.

ОАЕ також дозволяє імпортувати південнокорейські продукти, якщо вони мають карантинні сертифікати, видані Сеулом. Експорт до Таїланду був припинений ще кілька місяців тому через проблеми з контрактами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button